Priėmimas

Esame bendruomeninė mokykla, kurią kuriame visi kartu: darbuotojai, pedagogai, vaikai, tėveliai. Atvesdama čia vaiką, prie bendruomenės jungiasi visa šeima, ir mokyklos gerbūviu bei savo vaikų ugdymu rūpinamės drauge.

2018–2019 m. m. Širvintų „Tėkmės“ mokykloje veikia dvi darželio grupės ir viena mišri pirmokų-ketvirtokų klasė.

Mūsų mokykla susidomėjusius tėvelius pirmiausia kviečiame atvykti į mokyklą, apsižvalgyti joje gyvai, trumpai susipažinti su aplinka bei svarbiausiomis taisyklėmis (susitarti dėl atvykimo laiko skambinkite tel. 865278404).

Po pirmojo susitikimo priėmimas į darželį ir mokyklą vykdomas dviem etapais:

1. tėvelių prašome užpildyti anketą (kurios tikslas – suprasti Jūsų poreikius, motyvaciją prisijungti prie mūsų bendruomenės ir leisti vaiką / vaikus į mūsų mokyklą);

2. jei anketoje pateikta informacija pagrindžia stiprią šeimos motyvaciją lankyti mūsų mokyklą, tėveliai kartu su vaiku / vaikais kviečiami išsamiam pokalbiui-susipažinimui, po kurio priimamas galutinis abipusis sprendimas.

Ugdymo mokestis

* Ugdymo mėnesinis mokestis 2018–2019 m.m. yra 140 Eur / vaikui (šis mokestis mokamas rugsėjo – birželio mėn.). Jei Ugdymo centrą lanko daugiau vaikų, taikoma 20% nuolaida – už antrą, trečią ir kitus vaikus mokama po 110 Eur / mėn.

Vienkartinis stojamasis mokestis – 110 Eur / šeimai (Šis mokestis sumokamas vienąkart nuo visos šeimos, jis nėra taikomas kiekvienam vaikui atskirai). Stojamasis mokestis yra negrąžinamas.

* Pastabos dėl ugdymo mokesčio

Į ugdymo mokestį taip pat įskaičiuotos maitinimo, ugdymo priemonių išlaidos. Mokyklos atveju šis mokestis apima ir kai kurių būrelių, prailgintos grupės veiklą, žygio dienos išlaidas.

Ugdymo mokestis lankantiems mokyklą nepadengia pažintinių ekskursijų bei kanceliarinių prekių išlaidų.

Vasaros atostogų metu (liepos-rugpjūčio mėn.) mokamas simbolinis 30 Eur / mėn. mokestis už patalpų nuomą.

Tikime, kad ugdymo mokestis neturėtų tapti kliūtimi prisijungti prie mūsų bendruomenės. Jei šis finansinis įsipareigojimas – šiuo metu per sunki našta Jūsų šeimai ir yra vienintelė priežastis, galinti nulemti Jūsų sprendimą neleisti savo vaiko / vaikų į mūsų mokyklą, nuoširdžiai raginame tai išsakyti. Viliamės, jog bendromis jėgomis visuomet galime rasti būdus šiam klausimui išspręsti.